+90 533 828 81 11
+90 533 828 81 11
Randevu Alın

MERKEZİMİZ

MERKEZİMİZ2019-01-24T22:48:48+00:00

Kıbrıs EuroIVF Tüp Bebek Merkezi, Girne’de müstakil binamızda, güler yüzlü ekibimiz, deneyimli, uzman kadromuz, 20 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere en konforlu, en huzurlu tedavi sürecini sunarken, en büyük hayalinizi gerçekleştirmiş olarak evinize dönmenizi amaçlamayan hizmet kalitesini esas almıştır. Son teknoloji ile donatılmış Embriyoloji Laboratuvarı, benzersiz kadrosu, hasta odaları ile kendinizi bir hastanede değil evinizde gibi hissetmeniz sağlanmaktadır.

Tüp Bebek Paket Programımız

İşlem süresince yaşayabileceğiniz her türlü stresi beş yıldızlı anlaşmalı otelimizin rahatlığı ve konforu ile azaltıp, KKTC’nin eşsiz dağ ve deniz manzarasından faydalanarak aynı zamanda bir tatil imkânı bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

2 kişi gidiş – dönüş direk uçuş bileti 2 kişi lüks otelde yarım pansiyon (sabah kahvaltı ve akşam yemeği dâhil) konaklama Havaalanı karşılama ve merkezimizle ilgili tüm ulaşımlarınız servisimizle sağlanacaktır.

KKTC’ye Gelirken

Belirtilen uçuş gününde, uçağın kalkış saatinden en az 2 saat önce havaalanında bulunulmalıdır.

KKTC’ye nüfus cüzdanı ya da pasaport haricinde kimlik belirleyici herhangi bir kimlik kartı ile giriş yapılamaz. Uçuş yapacak olan kişilerin nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Mevcut cep telefonlarının adada kullanılabilmesi için uluslararası kullanıma açık olması gerekmektedir. KKTC’ye geldiğinizde yapacağınız yurt içi gerekse yurt dışı aramalarınızda daha ucuza konuşmanızı sağlayacak kontörlü hatları kolay temin edebilirsiniz.

Tedavi amaçlı istenilen testlerin mutlaka getirilmesi gerekmektedir:
Bayan için: HbsAg, Anti Hbs, HIV, HCV, Rubella IgG, Rubella IgM.
Bay için: HbsAg, Anti Hbs, HIV, HCV

EUROIVF Tüp Bebek Merkezi