+90 533 828 81 11
+90 533 828 81 11
Randevu Alın

KIBRIS HASTA REHBERİ

KIBRIS HASTA REHBERİ2018-11-27T16:16:27+00:00

2018 yılında da Kıbrıs avantajlı tüp bebek fiyatları ve koşulları nedeniyle yoğun şekilde bebek sahibi olmak isteyen aileler tarafından tercih edilmektedir.

Kıbrıs tüp bebek fiyatları 2018 yılında da uygulama yapılacak merkezin başarı oranı, kullanılacak ilaç ve teknolojiler, taze veya donmuş yumurta tercihi, yapılacak testlerin sayısı gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Kıbrıs’ta hizmetler ağırlıklı Euro olarak fiyatlandırılmaktadır. EuroIVF olarak özel tüp bebek paketleri ile taleplerinize göre çözümler sunmaktayız.

Tüp bebek uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız paket programların en büyük avantajlarından biri de Kıbrıs’ta geçireceğiniz günleri tatil amaçlı da değerlendirebilirsiniz. Tüp bebek fiyatları kıyaslaması yaparken deneyim, başarı oranları, hizmet kalitesi, paket fiyatlar tüm konular hakkında detaylı bilgi sahibi olarak değerlendirmenizi yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Tüp bebek uygulamalarında detaylı bilgi almak ve 2017 tüp bebek paket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın.

Yumurta Donasyonu Fiyatları
Sperm Donasyonu Fiyatları
Embriyo Dondurma Fiyatları
Klasik Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs EuroIVF Tüp Bebek Merkezi kişiye özel tedavi anlayışını tüp bebek alanında onaylanmış son teknoloji ile birleştirmiştir. Her kişinin birbirinden farklı sağlık sorunları ve fiziksel özellikleri vardır dolayısıyla EuroIVF uzmanları herkese aynı tedavi yöntemi uygulamanın olumlu sonuç elde etmede süreci uzatacağı ve yorucu kılacağı için anne baba adayının özelliklerini dikkatle inceleyerek kişiye özel bir tedavi protokolü oluştururlar. Tüp Bebek Alanındaki başarı oranlarını da bu anlayışın etkin rol olduğunu bilimsel olarak saptayan Euroivf ekibi kişiye özel tedavi sayesinde hastalar için çok daha ekonomik seçenekleri oluşturabilmektedir. Tüp Bebek Tedavisi ile ilgili tüm uygulamaların fiyatlarını öğrenmek için dilediğiniz an EuroIVF danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.