+90 533 828 81 11
+90 533 828 81 11
Randevu Alın

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA2019-01-24T22:45:12+00:00

Kıbrıs EUROIVF Tüp Bebek Merkezi, bebek özlemi çekenlerin en büyük hayalini gerçekleştirmek için 20 yılı aşkın bir tecrübe ile kurulmuş bir merkezdir.

EUROIVF Kıbrıs Tüp Bebek alanında uzmanlaşmanın getirdiği deneyim ve yetkinliği, onaylanmış, faydası kanıtlanmış güncel tedavi yöntemlerini, son teknoloji ile birleştirerek, bebek özlemi çeken herkesin en konforlu ve en kısa sürede hayalinin gerçekleşmesini amaçlamaktadır.

Bu süreçte hastaların maddi, manevi olarak en sağlıklı tedavi deneyimini yaşamaları için hizmet kalite standartlarını diğer tüp bebek merkezlerindekinden farklı yapılandıran EUROIVF, başarı oranları ve adaylıkları gerçeğe dönüşen anne, babaların sevinci ile her gün biraz daha büyümektedir.

%98’e Varan Başarı Oranı

Tüp Bebek Tedavileri ve Teknolojisinde öncü Laboratuvarı ve Ekibi ile EuroIVF Tüp Bebek Merkezi Dünya ortalamasının üzerinde başarı oranına sahiptir.

Son Teknoloji ve Öncü Kadro

Tüp Bebek Tedavilerinde başarıyı etkileyen belirleyici faktörlerin içinde Laboratuvar başı çeker. EUROIVF Laboratuvarı en ileri teknik donanımı en yetkin şekilde kullanan deneyimli bir kadroya sahiptir. EUROIVF Embriyoloji Laboratuvarı benzersiz güvenlik protokolü, teknolojik donanımı ve onları başarı aracı haline getiren kadrosu ile anne baba adaylarına EUROIVF hizmet kalitesinin farkını yaşatmaktadır.

Tüp Bebek  Tedavisinde Laboratuvar Önemi

Tüp Bebek Tedavisinde başarıyı etkileyen en önemli faktörler arasında Laboratuvar Başarısı gelmektedir. Tüp Bebek Laboratuvarları; onaylanan son teknolojileri barındırma gerekliliğinin dışında onları en etkin şekilde kullanacak alanında uzman tıbbi personele de ihtiyaç duyar. Tüp Bebek Tedavi sürecinin her aşaması uzmanlık ve dikkat gerekmektedir.

Euroivf ekibi, Ivf alanında 20 yılı aşkın tecrübesi ile Kıbrıs  Euroivf Tüp Bebek Merkezi laboratuvarda son teknolojiyi yetkin şekilde kullanan, tüp bebek tedavilerine dair her yeni gelişmeyi titizlikle takip eden ancak sadece faydası kanıtlanmış onaylı tedavileri hastalarına sunan, ivf tedavilerini hastanın ayırt edici tüm tanılarını göz önünde bulundurarak kişiye özel tedavi uygulayan ve bunun sonucu olarak Tüp Bebek Alanındaki başarı oranları ile bilinen bir ekiptir.

Dünya standartlarında en son laboratuvar teknolojilerini ve cihazlarını kendine özgü tekniği, tartışmaya açık olmayan güvenlik protokolleri ile kullanan yetkin kadrosu sayesinde %98 başarı oranına sahip Euroivf Laboratuvarları merkez seçiminde anne baba adayları için etkin rol oynamaktadır.

EUROIVF Laboratuvar Güvenliği

Hastaya faydası kanıtlanmış teknolojilerin en yenilerini en yetkin şekilde kullanmanın yanı sıra EuroIVF, Tüp Bebek Tedavisindeki tıbbi gelişmelere bağlı olarak vitrifikasyon, embriyoskop gibi pek çok tekniği ve teknolojiyi ilk kullanan ve dolayısıyla en uzun süredir uygulayan Laboratuvar olma özelliğini taşımaktadır. Hata payı bırakmayan çifte kontrol sistemi ile en az iki uzmanın son onayından geçen işlemler, teknolojinin ve güvenlik sistemlerinin hata payını da ortadan kaldırmaktadır.

VIP Donör Havuzu

Donasyon Tedavilerinde anne – baba adayları açısından en hassas, en belirleyici kilit noktanın uygun donörün seçimi olduğunun farkındayız.

Uluslararası Kuruluşların kriterlerine uygun olarak oluşturulan Donör Havuzumuz Avrupa Standartları çerçevesinde tüm genetik tanı testleri sağlık kontrolleri tamamlanmış adaylar arasından ek kriterlere göre seçiliyor.

EuroIVF Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinin öne çıkmasına sebep olan özelliklerinden bir tanesi de Donör Havuzunun sayısal fazlalık ya da tıbbi uygunluk şartlarına sahip olmanın ötesinde; etnik köken, fiziksel özellikler, eğitim düzeyi, karakter özellikleri gibi çok sayıda ek kalite kraterlerine göre seçilmiş olmasından kaynaklanıyor.

Kıbrıs’ta Tedavinin EuroIVF Ayrıcalığı

Dünyanın pek çok yerinden Kıbrıs’a gelen anne-baba adaylarımızın ortak özelliği Kıbrıs’ı EuroIVF farkı ile yaşamak istemeleri. Tedavi süreçleri boyunca ulaşım, konaklama ve diğer tüm detaylarda Kıbrıs’ta en güzel zamanı geçirmelerini, en büyük hayallerine EuroIVF ile kavuşmalarını hedefleyen bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Sertifikalarımız